Štvrtý druh, film

The Fourth Kind
Obsah:
V roku 1972 boli ukotvené definície stretnutia s mimozemšťanmi. Keď sa vidí UFO, nazýva sa to stretnutie prvého druhu. Keď sa zhromažďujú aj dôkazy o mimozemskej civilizácií, je to stretnutie druhého druhu. Keď nastane kontakt s mimozemšťanmi, je to stretnutie tretieho druhu. Štvrtý druh úrovne je únos. Takéto stretnutie bolo veľmi ťažké dokumentovať... ...až doteraz. Film Štvrtý druh (The Fourth Kind) je provokatívny thriller, ktorého dej je umiestnený do moderných čias, na Aljaške, kde od roku 1960 záhadne zmizol neúmerný počet obyvateľov. Napriek snahe FBI vyšetriť prípady, neboli ľudia nikdy objavení. V tejto odľahlej oblasti psychologička Dr. Abigail Tyler (Milla Jovovich) začala natáčať traumatizujúce zážitky pacientov a nevedomky objavila niektoré znepokojujúce dôkazy o únosoch mimozemšťanmi. Tieto, ešte nikdy predtým nevidené archívne zábery, sú integrované aj do filmu Štvrtý druh (The Fourth Kind), ktorý odhaľuje strach niekoľkých svedkov. Veštci podávajú rovnaké informácie a ich platnosť je vyšetrovaná aj v celom filme.

Vaše hodnotenie: Žiadne Priemer: 8.4/10 (7 hlasov)

Komentáre: 3

Svetová premiera: 6. 11. 2009 (Piatok)
Slovenská premiéra: 21. 1. 2010 (Štvrtok)

Žánre: Mysteriózne filmy (121) Sci-Fi filmy (223) Thrillery (492)
Krajina pôvodu: 

Réžia: Olatunde Osunsanmi
Hrajú: Milla Jovovich, Will Patton, Elias Koteas

Oficiálna stránka: Oficiálna webstránka filmu
Facebook: Facebook stránka filmu
Film poster
Poster filmu
Oficiálny Trailer
Práve hrajú v našich kinách

Komentáre k filmu Štvrtý druh

Pardon ale toto je uplna sprostost. Trapny tupy a prazdny film kde sa nic nedeje. Pozorovanie psychopatov pri toceni prekombinovaneho scenara, nic pekne, nic prijemne, nic co cloveka stiahne do deja.
v noci a potom ked sa vam stane ze vam doma rovnako vrzga klucka a o 3 30 rano ked neviete spat u suseda na balkone pristane sova,sice nie biela ako vo filme ale aj tak..... brrrr treba vidiet
Vyborny film! Ak mozete, urcite si pozrite v noci. Bude mat to svoje skutocne "caro".:)
Nepovinné. Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený. Slúži na zasielanie notifikácií, ak si vyberiete.
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
  • Povolené sú HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>

Viac informácií o možnostiach formátovania