O nás

Portál Filmpro.sk

Cieľom informačného portálu FilmPro.sk je prehľadne predstaviť nové filmy a filmové premiéry vo svete a na Slovensku. Každý pridaný film v databáze obsahuje dátum premiér, originálny názov, slovenský názov, krátky popis, zoznam hercov, režiséra, oficiálny trailer k filmu, oficiálny website filmu a stránku fanušíkov na Facebook. Jednotlivé položky môžu byť neúplne, pretože ide o úplne nové tituly ktoré môžu byť aj vo fáze natáčania. Chýbajúce údaje sa snažíme čo najskôr doplniť. K jednotlivým filmom je možné pridať komentáre.

Zahraničné verzie

Od mája 2012 portál prevádzkujeme aj v maďarskom jazyku na adrese www.filmpro.hu. Obsahovo sa rovnako zameriava na nové filmy a premiéry. Od septembra 2012 sme spustili anglickú verziu portálu zamerané len na nové filmy vo svete. Anglická verzia je na adrese www.moviepre.com. Od novembra 2012 sme spustili verziu portálu v českom jazyku na adrese www.filmpre.cz. Všetky portály sa zameriavajú na nové filmy v danej krajine podľa dátumov premiér.

Súťaž

Od novembra 2010 mesačnou pravidelnosťou usporiadame Súťaž pre našich návštevníkov o originálne DVD film. Súťaže sú aktuálne pozastavené.

Newsletter

Filmovým fanúšikom mesačnou pravidelnosťou posielame newsletter o aktuálnych premiéroch nových filmov a informujeme ich dopredu o začiatku súťaže. Prihlásenie sa na newsletter je aktuálne pozastavené.

Reklama

Pre záujemcov ponúkame reklamu (banner, text) na našich stránkach. Ak máte záujem kontaktujte nás >>

Partnerstvo

Chcete reklamu na Filmpro v rámci partnerstva? Máte navštevovanú stránku, alebo zaujímavú ponuku (barter) pre nás, alebo by ste vedeli venovať ceny do našej súťaže, ktoré oslovia filmových fanúšikov? S radosťou nadviažeme s Vami obojstranne výhodné partnerstvo. Kontaktujte nás >>

Sledovanie cez RSS

Pre záujemcov o sledovanie nových filmov FilmPro.sk ponúka sledovať nových filmov aj jednotlivé kategórie cez technológiu RSS kanály >>.