Rýchlo a Zbesilo 8 je tu!
Rýchlo a Zbesilo 8 je tu!

Na základe mnoho faktorov, a trailerov filmu vyzerá tak, že film Rýchlo a Zbesilo 8 má šancu byť nie len najočakávanejším, ale aj najpopulárnejším filmom roka.

Kolovali aj také správy, že už nikdy viac neuvidíme na kinovom plátne horkokrvných a tvrdohlavých driverov, lebo stratu tragicky zosnulého Walkera z hľadiska filmu nie je možné vyriešiť. No keď bol hotový prvý oficiálny trailer pokračovania, veľmi rýchlo lámal rekordy v sledovanosti. Predstavili ho 11. decembra 2016 Vin Diesel a Dwayne Johnson, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Michelle Rodriguez, Nathalie Emmanuel a režisér F. Gary Gray. 24 hodín po zverejnení mal celosvetovo 139 miliónov pozretí, z tohto hľadiska prekonal vlastne aj film Kráska a zviera od Disney. Čo sa týka Fast and furious 7, ten bol naozaj zbesilo rýchly aj v produkcii zisku, zarobil bilión dolárov za veľmi krátky čas, a tým sa stal šiesty najlepší všetkých čias.

Napätosť fanúšikov aj filmárov sú teda pochopiteľné a zrejmé. Dalo by sa povedať, že očakávania boli očakávateľné! Pozrite si všetky dostupné klipy filmu Rýchlo a Zbesilo 8 a aj všetky oficiálne trailery na stránke venovné filmu Rýchlo a Zbesilo 8.

Autor: Hlavný administrátor, dňa: 13. 04. 2017
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
  • Povolené sú HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>

Viac informácií o možnostiach formátovania