Nezabudni na mňa, film

Remember Me
Obsah:
V romantickej dráme Remember Me, Tyler (Robert Pattinson), vzpurný mladík z New Yorku, má napäté vzťahy so svojím otcom (Pierce Brosnan), odkedy sa stala tragédia a oddelila jeho rodinu. Tyler si nemyslel, že by ho mohol niekto snáď pochopiť, až keď stretne Ally (Emilie de Ravin), cez nezvyčajnú hru osudu. Láska bola posledná vec, na ktorú pomyslel. Ona ho však nesmierne inšpiruje a Tyler začne upadať do pocitu lásky. Cez ňu začne nanovo hľadať svoje šťastie a zmysel svojho života. Ale čoskoro sa odhalia skryté tajomstvá a okolnosti, ktoré pomaly roztrhajú ich lásku na kusy. Remember Me je nezabudnuteľný príbeh o sile lásky, sile rodiny, dôležitosti životných vášní a skutočného prežitia naplno každého dňa života.

Vaše hodnotenie: Žiadne Priemer: 8.5/10 (35 hlasov)

Komentáre: 13

Svetová premiera: 12. 3. 2010 (Piatok)
Slovenská premiéra: 6. 5. 2010 (Štvrtok)

Žánre: Drámy (1407) Romantické (293)
Krajina pôvodu: USA (1457)

Réžia: Allen Coulter
Hrajú: Robert Pattinson, Emilie de Ravin, Chris Cooper, Lena Olin, Pierce Brosnan

Film poster
Film poster
Oficiálny Trailer
Práve hrajú v našich kinách
 • Motorkári film poster
  20. 6. 2024
  Jeff Nichols
  Tom Hardy, Jodie Comer, Austin Butler, Michael Shannon, Boyd Holbrook, Norman...
 • Lassie Nové dobrodružstvo film poster
  20. 6. 2024
  Hanno Olderdissen
  Nico Marischka, Katharina Schüttler, Justus von Dohnányi, Annette Frier, Anna...

Komentáre k filmu Nezabudni na mňa

Veľmi pekný film v priebehu 2 dní som ho videla dva krát a musím povedať že som sa tam celkom našla na Roberta Pattinsona som zviknuta s filmu Voda pre slony,Twilightu a Harry Potter kde tiež zomrel a v tých prvých dvoch filmoch ktej smrti tiež nemal ďaleko. Je mi ho aj trošku ľúto ze dostáva takéto postaví ale podľa mňa ich stvárňuje perfektne a pri tomto filme dokázal že je skvelí herec. Ale chcem sa spitať ako vlastne zomrel lebo nejak mi to nedochadza a prečo tam bol zrovna dátum 11.Septembra keby to bolo 20. Mája tak by my to dávalo zmysel ale je to super film.
Krásny film. Odporúčam pozrieť.
neviete nahodou niekto ako zomrel ? lebo som tomu dosť nepochopila.. a vlastne prečo? inač TOP film !
Ozaj nečakaný záver. Pattison ma neprekvapil, je to skvelý herec, dúfam, že ešte bude hrať v nejakých nekomerčných filmoch. To, že je rodina a láska skutočne to najcennejšie v živote, nie je iba fráza. Krásny film. Taký neamerický a pri tom o Amerike.
perfektný film!!! odporúčam na oscara
Vyborny film, podla vasej stranky si vyberam rozne filmy, ale co sa tyka top filmov, tento do tejto kategorie urcite patri, velmi silny pribeh, drama a ako ludia vyssie pisu, clovek sleduje film so zatajenym dychom do absolutneho necakaneho konca..palce hore za zaner, spracovanie i herecke prevedenie.. krasny film, odporucam i filmovej kritike ;)
Krásny film!!! Romantika,dráma,veľmi pekná myšlienka príbehu a hlavne nečakaný koniec. Odporúčam pozrieť si aj keď nie ste milovníkom Pattinsona, túto rolu zahral bravúrne.
Film som si pozrel vďaka odporúčaniu na tejto stránke a...musím povedať, že ma kompletne dostal..Pattinson to zahral skvele.. Príbeh bol veľmi silný so zaujímavým vývojom. Brilantné boli i vedľajšie postavy. Odporúčam každému!
Ja som na tomto filme bola so štyrmi kamarátkami a všetky sme plakali...ten koniec jednoducho nádhera....;((
film,ktorý ma až šokol,pretože ked som ho začal pozerať,priznam sa nečakal som vela už len kvôli hlavnemu predstavitelovi. Musím však uznať,že ma zaskočil aj výkon Pattinsona,bol fantastický a aj celý príbeh s užasným koncom ... každý milovník dramy si pride na svoje ... A s tou nomináciou by som aj ja suhlasil ...
Veľmi silný príbeh..., ktorý Vám nedovolí postaviť sa z kresla, pri ktorom zadržiavate dych... Dráma verzus romantika s neočakávaným koncom, ktorý nenechá suché ani jedno oko :-( PS: Tiež by som odporučila nominovať na oscara :-)
Skvelý, plne emočný film. Medzi komerčne orientovanými filmami sa našiel aj taký, ktorý Vás pohltí. Skvelé výkony hercov. Dokonca aj kontorverzného, toľko v mediaćh komentovaného Roberta Pattinsona. Skvelý výkon detskej herečky Ruby. Odporúčam všetkým, ktorý majú radi aj niečo iné ako filmy typu "one man saved the world" (jediný záchranca sveta). Určite to je zmena. SKVELÉ. Byť na mne, určite nominujem na OSCARA :-)
This is number one !!!
Nepovinné. Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený. Slúži na zasielanie notifikácií, ak si vyberiete.
 • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
 • Povolené sú HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>

Viac informácií o možnostiach formátovania