Justin Bieber - Believe, film

Justin Bieber - Believe
Obsah:
Teenageri ho milujú. Dospelí ho neznášajú. Kontroverzný spevák, skladateľ a jedna z najväčších popových hviezd súčasnosti, Justin Bieber, rozhodne vie vzbudzovať silné emócie. Jeho talent a obrovská vášeň pre hudbu sú však nespochybniteľné. V septembri 2012 vyrazil Justin Bieber na ročné svetové turné Believe, ktoré zahŕňalo 162 koncertných vystúpení v Severnej i Južnej Amerike, Európe, Ázii, Afrike a Austrálii. Väčšina koncertov v Amerike bola beznádejne vypredaná behá 1 hodiny, vstupenky na jeho show v Madison Square Garden zmizli za 22 sekúnd. Ako doprovod na časť turné Bieber prizval režiséra Jona Chu, ktorý svoju lásku k hudbe a tancu ukázal už svojimi filmami Let's Dance 2 a Let's Dance 3D. Z tejto spolupráce vznikol jedinečný film, ktorý nám prináša intímny pohľad nielen na Bieberove koncertné turné. Uvidíme vizuálne úchvatný záznam Justinových najväčších hitov a zároveň nahliadneme do zákulisia príprav a vzniku celej show. Justin Bieber's Believe ponúka výnimočný pohľad na spevákov život mimo pódium. Film sleduje Justinove ciele - vedomú cestu od neznámeho chlapca, ktorý sníval o hudobnej kariére, až po zrodenie jedného z najväčších fenoménov súčasnosti.

Vaše hodnotenie: Žiadne Priemer: 8/10 (44 hlasov)

Komentáre: 10

Svetová premiera: 18. 12. 2013 (Streda)
Slovenská premiéra: 10. 4. 2014 (Štvrtok)

Žánre: Hudobné (56) Dokumentárne filmy (279) 3D filmy (66)
Krajina pôvodu: USA (1422)

Minutáž: 92 min
Réžia: Jon Chu
Scenár: Sarah Landman
Hudba: Nathan Lanier
Hrajú: Justin Bieber, Scooter Braun, Ryan Good, Usher Raymond

Film poster
Justin Bieber's Believe film poster
Oficiálny Trailer
Práve hrajú v našich kinách

Komentáre k filmu Justin Bieber - Believe

no akože jakub nehovor toto o nom to si odpusti.Iluminatus Anonymus nenadávajte Justinovi lebo ja vam vinadám
to co su tu za buzici? uz len z toho mena sa mi chce zvracat
keby si zil jakub jeho ak zivot tak by si pochopil ake to musi byt tazke vsetko zvladnut je to mlada hviezda je to taletovany chlapec ktry ziskal slavu za velmi kratku dobu tak si mily jakub zavry pysky !!!! :*
hahaha za to ze je pekny uz nemusi byt gay tak si laskavo zavrite huby !!!!!
Ježiš anonym nemáš odvahu to napísať bez anonymu ? trochu si trápny milí/á moj/a To ču my tu trepeš si sa niekedy videl/a ? nemáš nato aby si tu niečo take vypysoval/a nesiahaš m u ani po členky a závidíš mu "
Jzs čo sa do toho Jakub Staras?? Sám si IDIOT!!!
Krááása..<3 I <3 Beieber .. ! :(
Ja nechápem ako tie hlúpe mongopolidné devky ho môžu mať rady. Jeho teplý a frekventovaný anál je ako dialnica do Rakúska :D. Keď som bol malý tak som povedal že Selena si nikdy nenájde boyfrienda tak som mal pravdu. Pretože toto je Labužnik prdelkovy až ma zaráža ak ho vidím v Tv a že sexapeal to skôr Geyapeal . A k tomu určite fajčieval Režisérovi tohoto dokumentu aby mu to natočil + zogranizoval párty na hore bez .A k tomu mu hral song Bejby Bejby Bejby oooo a potom yeees . A že normálny ludia ho nenávidia to skôr ludia zo zdravým heterosexuálnym rozumom :D Ako berem že naša generácia Beatches sú hlúpe jak tágo + ciel dnešnej módy je vyzerať čo najviac ako Labužníkpjerdelkovy .
neviem akeho si pohavia ale viem ze si debil ked nieco take chsces vidiet
Kde to budú dávať? :O
jezis to je co za blbost IDIOTI !!!!!!!!!!!!!!!!
Nepovinné. Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený. Slúži na zasielanie notifikácií, ak si vyberiete.
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
  • Povolené sú HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>

Viac informácií o možnostiach formátovania