Godzilla, film

Godzilla
Obsah:
Najznámejšie impozantné monštrum na svete sa vo filme postaví proti zlým príšerám ohrozujúcim samú existenciu ľudstva, ktorým vdýchla život vedecká arogancia ľudí.

Vaše hodnotenie: Žiadne Priemer: 8/10 (35 hlasov)

Komentáre: 6

Svetová premiera: 14. 5. 2014 (Streda)
Slovenská premiéra: 15. 5. 2014 (Štvrtok)

Žánre: Thrillery (502) Sci-Fi filmy (226) Dobrodružné (453) 3D filmy (66)
Krajina pôvodu: USA (1411)

Réžia: Gareth Edwards
Scenár: Max Borenstein, Frank Darabont, Drew Pearce
Hudba: Alexandre Desplat
Hrajú: Aaron Taylor-Johnson, Bryan Cranston, Elizabeth Olsen, Juliette Binoche, David Strathairn, Ken Watanabe, Al Sapienza, Sally Hawkins, Brian Markinson, Richard T. Jones, Victor Rasuk

Film poster
Godzilla film poster
Teaser trailer filmu

Oficiálny Trailer
Ďalšie ukážky
Práve hrajú v našich kinách
 • Martin Škrtel: Buď, alebo film poster
  28. 9. 2023
  Petr Větrovský
 • Sparta film poster
  28. 9. 2023
  Ulrich Seidl
  Georg Friedrich

Komentáre k filmu Godzilla

Takže... Tento film ma ohromil!! Úplne som sa doň zamilovala. Samozrejme tím, ktorým sa tento film nepáčil a čítajú si práve môj komentár si možno pomyslia: POZRI SI STARÚ DOBRÚ JAPONSKÚ GODZILU A POTOM PÍŠ!! Ale aj japonskú a aj americkú GODZILU mám na DVD a som viac jak zvedavá či by niekto z tích ľudí dokázal nielen natočiť, ale aj spracovať takýto fantastický film...samozrejme som len zvedavá a vaše komentáre beriem ako názory:)
paradoxne staršie filmy boli lepšie :D, taká oddychovka človek nečakal veľa preto som nebol sklamaný ... dalo sa pozrieť
ach jaaj,to bolo asi najvatsie sklamanie,co chodim do kina-z trailaru som v tom tajne citil,ze zamerne nevyzradzaju najlepsie sceny,takze to bude nieco fakt prekvapive.....a naozaj,na konci filmu som bol prekvapeny,ako nikdy :( Zaciatok bol zaujimavy,pokial nezacali ti mutanti pozierat radioaktivny material a nuklearne trhaviny!!!Potom to uz len zabili nudnym striedanim zaberov na "netvorov" alebo na vojakov...a to chrlenie Godzily to cele podciarklo.Moj nazor: dve hodiny cistej nudy zapricinenej neoriginalnym prevzatim STAREHO! dielu a podanim ho v novych efektoch,za ktore som v hodnoteni musel dat aspon jednu hviezdicku...takze velky palec dolu.
Ako ja fakt neviem čo ste čakali. Dobre možno sa to dalo prešpekulovať dajako aj tie bitky mohli byť viac . Ale je to remejk z 54 !!! O tom to bola vždy Godzilla !!! Nastolila vždy poriadok medzi prírodou a ľudsvtom. Aj atómový chrlič bol fakt super - možno sa dal trocha zlepšiť - priznávam. Možno aj ten dej mohol byť viac tajomnejším ale - mne sa to páčilo :) Pozri te si starú japonskú Godzillu a potom niečo píšte . Gareth Edwards ponechal to čaro originálu. Možno sa to nemalo stým filmom moc ponáhlať a skúsiť to ešte zlepšiť a možno ho vydať o rok o 2 s možnosťou na 3 lógiu :) Aj tak verím že bude pokračovanie a to možno bude lepšie !
Tešil som sa na túto podívanú ale bolo to úplne sklamanie. Nadpriemerný je len asi prvých 15 min filmu, zbytok je len nuda. Žiadne nápady, kopa vecí prevzatých z iných filmov a najhoršie je pokašľanie celého príbehu o Godzille. Dve pozitíva boli vo filme a to Juliette Binoche a Bryan Cranston. Nič iné. Mne sa ten film jednoducho nepáčil. Ľudia keď odchádzali z kina, tiež na seba pozerali, že to čo vôbec bolo?
Ano, to bol taky divny fan made trailer.:) Vybrali sme ho. Ak bude oficialny trailer, ihned pridame.
Nepovinné. Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený. Slúži na zasielanie notifikácií, ak si vyberiete.
 • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
 • Povolené sú HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>

Viac informácií o možnostiach formátovania