Všetko alebo nič , film

Všechno nebo nic
Obsah:
Linda a Vanda sú pohľadné tridsiatničky, nerozlučné kamarátky a spolumajiteľky malého kníhkupectva v centre mesta. Linda je rozvedená, vzdelaná, praktická, má malú dcéru a pocit zodpovednosti. Ten naopak chýba Vande, slobodnej, veselej, nezávislej kráske, ktorá síce mužov priťahuje ako magnet, ale jej živelnosti žiadny nestačí. A tak hľadá toho pravého. Aktívne. V obchode s nimi pracuje Edo, ktorý tiež túži po láske na veky vekov, ale ako plachý, citlivý a introvertný gay to má ťažké... Životy tejto trojice nakoniec rovnako zamotá niekoľko mužov. Linde charizmatický developer Jakub, ktorý nie je tým, kým sa zdá byť. Vande bývalý profesor z vysokej školy Aladar, ktorého je ochotná si vziať, "pretože ju má rád". A Edo sa už zase prispôsobuje ďalšiemu priateľovi, Leovi... Nakoniec ale všetko dopadne úplne inak, než všetci čakali... (Oficiálny text distribútora)

Vaše hodnotenie: Žiadne Priemer: 8.7/10 (14 hlasov)

Komentáre: 4

Svetová premiera: 24. 11. 2016 (Štvrtok)
Slovenská premiéra: 12. 1. 2017 (Štvrtok)
Distribútor: Continental

Žánre: Komédie (536) Romantické (149)
Krajina pôvodu: Slovenské filmy (93) České filmy (182)

Réžia: Marta Ferencová
Scenár: Marta Ferencová, Eva Urbaníková
Kamera: Peter Bencsík
Hrajú: Táňa Pauhofová, Klára Issová, Michał Żebrowski, Jan Budař, Vlastina Svátková, Petr Vaněk, Petra Hřebíčková, Pawel Delag, Ondřej Sokol, Luděk Sobota, Ľuboš Kostelný, Zuzana Kronerová, Bronisław Wrocławski, Vladimíra Havlíčková, Marek Salvet

Film poster
Všetko alebo nič film poster
Oficiálny Trailer
Najnovšie filmy online
 • Blade Runner 2049 film poster
  5. 10. 2017
  Denis Villeneuve
  Harrison Ford, Ryan Gosling, Jared Leto, Robin Wright, Dave Bautista, Ana de...
 • Valerian a mesto tisíce planét film poster
  20. 7. 2017
  Luc Besson
  Dane DeHaan, Cara Delevingne, Clive Owen, Ethan Hawke, Rihanna, John Goodman,...
Práve hrajú v našich kinách
 • Je to len koniec sveta film poster
  12. 1. 2017
  Xavier Dolan
  Gaspard Ulliel, Marion Cotillard, Léa Seydoux, Vincent Cassel, Nathalie Baye
 • Lichožrouti film poster
  12. 1. 2017
  Galina Hůlová-Miklínová
  Ondřej Trojan, Kryštof Hádek, Matěj Ruppert, Josef Somr, Jolka Krásná, Marek...

Komentáre k filmu Všetko alebo nič

Velmi som podcenila tento film. Budme úprimní, všetci vieme ako česko-slovenské filmy zvyknú dopadnúť. Iné očakávania som nemala ani od tohto, ale mala som chuť ísť s kamarátkami do kina a moc velký výber nebol, tak sme to riskli. Musím povedať,že ma film neuveritelne prekvapil, v dobrom slova zmysle. Boli tam scény, pri ktorých som sa fakt úprimne prirodzene zasmiala, samozrejme romantika, ktorú ja moc nemusím, ale patrí to ktomu. Ocenujem hlavne prekvapivé momenty a zvraty udalostí. Z kina som odchádzala s dobrým pocitom a s kamarátkami sme sa o filme bavili ešte 3 dni potom :-D
veľká spokojnosť... nádherný film plný humoru... šla by som naň ešte raz...
Tento film je konečne to čo všetci potrebujú, super humor, bežné problémy, ktoré ľudia prežívajú, uvoľňuje myseľ. Človek sa potrebuje odreagovať a dobre sa zasmiať a nie sa zamýšľať nad ťažkými psycho filmami, ktoré síce kritici vyzdvihnú do nebies, ale človeka unavia a spôsobia mu akurát depresiu. Netreba sa predsa nad všetkým hlboko zamýšľať, proste treba len prísť a pobaviť sa s ľahkou hlavou a odísť s kina v dobrej nálade a "nakúpiť" nové vtipné hlášky o ktoré vo filme nie je núdza. Je to super film a som rada, že konečne niečo takéto sa podarilo na Slovensku natočiť. Nedajte sa odradiť a pokračujte v tomto duchu ďalej. A nakoniec....aj v USA najviac zarobili filmy, ktoré kritici zmietli pod koberec. Nech si oni pozerajú tie svoje "kvalitné" diela, pre ľudí to nemá žiadnu hodnotu.
zial totalny odpad ! a ten hrozný dabing ! všeobecne sa neda pozerat na to, keď su českí herci nadabovaní do slovenčiny , nechapem tieto dabingy. Z kina som odisla asi v polke filmu, aj to som dost vydrzala , snazila sa tomu dať šancu :)
Nepovinné. Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený. Slúži na zasielanie notifikácií, ak si vyberiete.
 • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
 • Povolené sú HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>

Viac informácií o možnostiach formátovania